Wygrana z Polonią Smardy (Skrót meczu)

LZS Kujakowice w 2. kolejce II grupy B-Klasy odniosły zwycięstwo nad Polonią Smardy. Mecz zakończył się rezultatem 2:1. W pierwszej połowie padły dwie bramki, po jednej dla każdej z drużyn. Obie także budziły kontrowersje zarówno na trybunach, jak i wśród samych zawodników. Pierwszą bramkę zdobył w 35 minucie Mateusz Świerczyński, po podaniu Marka Haładyna. Piłka po strzale odbiła się od słupka i zdaniem sędziego prowadzącego spotkanie przekroczyła linię bramkową. Jak widać w powtórce piłka tej linii jednak nie przekroczyła

5 minut Polonia wyrównała. Rzut rożny wykonany na drugi słupek, skąd piłka została odegrana głową, po drodze odbijając się jeszcze od jednego z obrońców ,do znajdującego się blisko bramki Krystiana Kuleja,  a ten z 2 metrów skierował piłkę głową do bramki. Gol został uznany mimo pozycji spalonej strzelca bramki, który w momencie odegrania znajdował się bramki niż obrońcy gości. Niestety nie mieliśmy drugiej kamery, aby ta sytuacja była również widoczna w skrócie meczu

W 56. minucie ponownie na prowadzenie wyszły Kujakowice i do końca nie pozwoliły sobie odebrać zwycięstwa w tym spotkaniu. Po świetnej kontrze, uderzeniem po ziemi wynik meczu ustalił Marek Gucz.

Spotkanie rozgrywane przy wysokiej temperaturze nie należało do łatwych dla obu stron. Optycznie więcej sytuacji bramkowych stworzyły sobie Kujakowice, dlatego w pełni zasłużenie dopisują sobie kolejne już 3 punkty. W następnej kolejce LZS Kujakowice zmierzy się u siebie z LZS Proślice II. Już teraz serdecznie zapraszamy na ten mecz.

Poniżej składy oraz bramki z tego meczu.